Novinky MŠ Laštůvkova

INFORMACE O POSTUPU STAVEBNÍCH PRACÍ V LEDNU 2020

V současné době jsou stavební práce na střeše třídy "B" a "C" zastaveny z důvodu nepříznivého počasí. Práce na střeše a fasádě budou opět zahájeny, až teploty vystoupí nad bod mrazu a bude optimální vlhkost stávající vrstvy střechy. O vánočních prázdninách byly vymalovány dětské šatny, dětské sociální zařízení, přilehlé prostory tříd, přípravné kuchyňky tříd "D", "E", "F" a dlouhá spojovací chodba za třídami "D", "E", "F". Stejné prostory tříd "M", "A", "B", "C" se budou malovat po ukončení instalace vzduchotechniky v těchto třídách.

Prostory tříd v celé mateřské škole se budou malovat v červenci 2020.

Znovu velice žádám rodiče o trpělivost a pochopení, zvláště rodiče dětí třídy "B", které budou zpět ve své třídě po dokončení střechy nad třídou "B", protože je v této třídě stále chladno.

Děkujeme také za vstřícnost a pochopení.

Mgr.Dagmar Procházková

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v MŠ:

• Vyplněný formulář (částku vyplní ředitelka školy nebo vedoucí školní kuchyně) přineste k potvrzení do mateřské školy.
  • Formulář bude k dispozici na www.stránkách školy a v ředitelně MŠ.

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v MŠ ke stažení zde:

ke stažení zde: