Novinky MŠ Laštůvkova

Informace k provozu škol a školských zařízení od 26.4.2021

Platby - školné + stravné

Školné:

• platí pouze rodiče dětí, které patří do skupiny vybraných profesí a jejichž dítě potřebuje nastoupit do MŠ
  • za dobu, kdy je MŠ uzavřena z důvodu epidemiologické situace , se úplata za vzdělávání neplatí. Po otevření MŠ bude sdělen rozsah období, za které školné nebude vybíráno. Platby budou vyúčtovány individuálně.

Stravné:

• zálohu na stravné platí všechny děti, které nastoupí do mateřské školy (do 15. dne v měsící)

Informace k provozu škol a školských zařízení od 12.4.2021:

- S účinností ode dne 12. dubna 2021 do odvolání tohoto mimořádného opatření se omezuje provoz mateřských škol podle školského zákona a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost dětí na předškolní vzdělávání v MŠ s výjimkou:

• děti, které plní povinné předškolní vzdělávání s tím, že mohou být vzdělávány pouze v neměnných skupinách nejvýše 15 dětí
  • děti pracovníků ISZ a pracovníků mateřské školy

TOTO OPATŘENÍ 0PLATÍ DO ODVOLÁNÍ!

Informace o nástupu dětí do škol:

Nahlášení stravování:

• Od 12. 4. 2021 jsou nahlášeny na stravování všechny děti, které plní povinné předškolní vzdělávání. Pokud potřebujete dítě od 12.4. 2021 odhlásit, učiníte sami, individuálně, nejpozději do pondělí 12.4.2021 do 8,30 hodin.

Zvýšená hygienická opatření v souvislosti s COVID-19:

• Žádáme zákonné zástupce, aby do budovy MŠ vstupovali pokud možno pouze 1 dospělý doprovod dítěte a v prostorách MŠ se zdržovali pouze po dobu nezbytně nutnou! (PLATÍ I PRO ZAHRADU MŠ!)
  • Žádáme zákonné zástupce, aby při vstupu do budovy použili dezinfekci COVID-19 u vstupních dveří.
  • Žádáme zákonné zástupce, aby dětem nedávali do školky hračky, ani plyšové!
  • Žádáme zákonné zástupce, aby v případě výskytu příznaků spojovaných s nemocí Covid-19 nechali dítě doma! Učitelka je oprávněna nepřijmout dítě s příznaky nemoci do kolektivu MŠ.

Informace o aktuálních opatřeních sledujte na webových stránkách MŠ.

Manuál k provozu škol aktualizovaný od 6.4.2021:

Manuál testování:

Informace k provozu škol a školských zařízení od 29.3.2021

ke stažení zde:

Informace k provozu škol a školských zařízení od 22. března 2021 do 28. března 2021

ke stažení zde:

V odkazu "Dokumenty ke stažení" naleznete novou Přílohu k vnitřní směrnici upravující úplatu za předškolní vzdělávání/školné od 1.9.2021 - 31.8.2022.

Kontakt:

Mgr. Dagmar Procházková