MATEŘSKÁ ŠKOLA JE OD 17.3.2020 DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA.

Nařízení o přijetí krizového opatření .. ke stažení zde:

Rodiče, kteří potřebují žádat o OČR na dítě, zašlou na e-mail mateřské školy - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - jméno dítěte a jeho třídu. Ředitelka vyplní část "A" na žádosti OČR a naskenované zašle zpět rodičům.

Ministerstvo práce a sociálních věcí na svých webových stránkách uveřejnilo následující sdělení:

Informace ke koronaviru:

Rodiče nemusejí pro potvrzení do školy, škola jim může elektronicky poslat vyplněný formulář, který jim poslouží jako omluvenka z práce. Pro výplatu dávky si pak rodič formulář vytiskne, dovyplní všechny potřebné údaje, podepíše a předá zaměstnavateli.

Doporučený postup pro podání žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)

ke stažení zde:

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)

ke stažení zde: