Kroužky MŠ Laštůvkova

Novinky MŠ Laštůvkova

KREATIVNÍ ANGLIČTINA "Cheeky Monkey"

Kurz je určen pro děti od 3 let a je vyučován v angličtině. Je navržen tak, aby působil na všechny smysly. Díky tomu si mohou i malé děti přirozeně osvojovat cizí jazyk. Metodika je založena na 2 konceptech - na výuce pomocí příběhů a na zapojení motorické aktivity do procesu osvojování jazyka. Děti se učí také pomocí tanečků, pohybových aktivit a hudebních her. Kurz se opírá o příběhy malého opičáka Cheekyho, lva Roryho a jejich anglických kamarádů Toma a Ellie, se kterými prožijí mnohá dobrodružství.

I.pololetí 2018/19:

bude probíhat od října do ledna 2019 ve čtvrtek od 15,25 do 16,15 v uvedených dnech:

• 4., 11., 18., 25. října
  • 8., 15., 22., 29. listopadu
  • 6., 13., 20. prosince
  • 3., 10., 17., 24. ledna
  • 24. 1. ledna je závěrečná hodina společná s rodiči nebo prarodiči

Cena celkem za 15 lekcí:

1490,- Kč - (bez učebnice)

Počet lekcí v 1. pololetí: 15/50 minut

Cena učebnice Cheeky Monkey: 450,- Kč

Kurz celkem:

1940,. Kč

Informace o učebnici:

Cheeky Monkey je celkem třídílná učebnice angličtiny pro děti od 3 - 5 let, která je velmi vhodná pro výuku v mateřských školách a kurzech jazykových škol. Učebnicí provází postavičky opičky Cheeky Monkey, lva Roryho a jejich přátel Toma a Ellie.

Metodika používaná v učebnici angličtiny Cheeky Monkey:

Učebnice je založená na dvou konceptech: story-based approach (výuce pomocí příběhu) a TPR (Total Physical Response - zapojení motorické aktivity do procesu osvojování jazyka). Cheeky's jungle gym vychází právě z těchto přístupů, kdy se děti učí pomocí aktivit, tanečků a hudebních her. Osvojování angličtiny začíná rozvojem receptivní složky jazyka a teprve po zvládnutí této složky se přistupuje k rozvoji produktivní složky jazyka.

Cheeky Monkey 2:

• pro děti předškolního věku
  • tento díl lze použít i pro děti, které začínají s angličtinou
  • pomalý postup, pomalu se vyvozuje mluvení
  • děti si osvojují základní gramatické struktury, barvy a čísla 1 - 5 apod.
  • přesný obsah učiva je možno stáhnout na https://issuu.com/macmillancz/docs/cheeky_monkey_ucivo?pageNumber=2

Dokumenty ke stažení:

Fotogalerie:

Prohlížet fotografie můžete po kliknutí na následující odkaz:
www.mslastuvkova.cz/index.php/fotogalerie/category/26-anglictina